Administratívna výpomoc do banky na skrátený úväzok

Pre zahraničnú banku hľadáme administratívnu výpomoc do banky na skrátený úväzok

Náplň práce

Hľadáme šikovné študentky na výpomoc do banky, ktorá sídli v Bratislave v Eurovei. Práca je dlhodobá, perspektívna.
Ponuka je perspektívna pre študenta vysokej školy, ktorý môže flexibilne využiť voľný čas v rámci školy a privyrobiť si cca 50-80 hodín/mesačne.
Pracovný čas sa určí podľa požiadavky klienta.
Ide o administratívnu výpomoc.
Scenovanie dokladov, archivovanie dokladov a iná nie náročná administratívna výpomoc.

Požiadavka zamestania

- anglický jazyk alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
- komunikatívna osoba s príjemným vzhľadom a vystupovaním
- samostatnosť, ochota pracovať

Výhody

- práca na skrátený úväzok
- príjemný kolektív

O spoločnosti

Jedná sa o pobočku zahraničnej banky BKS Bank AG, ktorá sídli v Rakúsku. Na Slovensku pôsobí pobočka rakúskej Banky od 01.03.2011 a sídli v Bratislave. S retailovým bankovníctvom začala BKS Banka na Slovensku zhruba v decembri 2012 a od vtedy ponúka retailovým klientom aj osobné účty, úvery a sporiace produkty. Dovtedy sa banka orientovala len na firemných zákazníkov.

Share on FacebookShare on LinkedInEmail this to someone

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu práce Bratislava
Ponúkaný plat 5 €/hod. brutto
Termín nástupu dohodou
Druh pracovného pomeru Pracovný pomer na dohodu

Kontakt

Katarína Meszárošová
katarina.meszarosova@runtime.sk
421905855810

Dovolte nám nájsť vám novú prácu

Pošlite nám váš životopis, zaberie vám to menej ako jednu minutu.