Elektrotechnický inžinier pre R&D (návrh káblových zväzkov)

Pre našeho klienta, ktorý je medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ktorý sa zaoberá otázkami týkajúcich sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektrickú mobilitu, hľadáme skúsených elektrotechnických inžinierov pre R&D.

Náplň práce

Hlavnou náplňou práce ELEKTROTECHNICKÉHO INŽNIERA PRE R&D vo výskumnom a vývojovom centre spoločnosti bude:

• Návrh káblových zväzkov pre klimatizačné jednotky (HVAC) pre rôzne projekty
• Programovanie obvodov, práca s technickou dokumentáciou (v programe CATIA V5, 3D SOLID, GTA +, Zuken E³ /
• Projektový manažment s dodávateľmi káblových zväzkov a elektrických kontaktov v sériových projektoch
• Zodpovednosť za kontrolu opatrení na zníženie nákladov
• Zodpovednosť za kontrolu a úspešnú implementáciu všetkých plánovaných zmien so zákazníkom a dodávateľmi, aj za komunikáciu so zákazníkmi, dodávateľmi
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci R&D
• Interné reportovanie

Požiadavka zamestania

Prax aspoň 3 roky
Anglický jazyk na úrovni B1/B2

Počítače:
CATIA - pokročilá
Microsoft Excel - pokročilá
Microsoft PowerPoint - pokročilá
Microsoft Word - pokročilá
Lotus Notes - pokročilá
SAP - pokročilá

Ďalšie požiadavky:
Znalosť práce v programe CATIA výhodou
Znalosť iných komponentov pre výrobu a montáž káblového zväzku výhodou

Osobnostné predpoklady:
precíznosť (presnosť)
predstavivosť

Výhody

  • zaškolenie expertmi z Nemecka
  • pružný pracovný čas
  • 13.plat
  • zaškoľovanie školiteľmi, jazykové kurzy a odborné školenia,
  • odmena za získanie nového kolegu – 200 €
  • odmena pri životnom jubileu – 150 €
  • odmena pri pracovnom jubileu – 100 €
  • dovolenkový príspevok – 150 €
  • stravovanie v závodnej jedálni len za 0,80 centov
  • pitný režim
  • odmena pre darcov krvi
  • príspevok na DDS
  • príspevok na masáže, saunu, plaváreň
  • dodatková dovolenka
  • vianočná poukážka