Inštalatér (sanita, kúrenie) do Nemecka

Pre stabilnú nemeckú spoločnosť hľadáme skúsených inštalatérov do miest v okolí Hamburgu, Berlína, Wismaru, Engen, Eutin a pod.

Náplň práce

  • Rekonštrukcia budov, zakladanie a lisovanie vykurovacích a sanitárnych potrubí, inštalácia radiátorov, inštalácia WC, umývadiel a sprchových kútov + ďalšie typické inštalatérske práce
  • Montáž a oprava vodovodných, plynovodných a kanalizačných potrubí.
  • Kontrolovanie a skúšanie funkčnosti jednotlivých zariadení (batérie, ventily, drezy, toalety, potrubia, atď.).
  • Montovanie a inštalovanie bežných zariadení v domácnosti (radiátory, vodovodné potrubia, bojlery, spojovacie rúry, plynové vedenia, prípojky spotrebičov atď.).
  • Vykonávanie záťažových testov, testov tlaku a tesnosti jednotlivých zariadení.
  • Vysekávanie otvorov do stien – pre plynovodné, vodovodné, odpadové rúry.
  • Dodržiavanie stanovených pracovných postupov inštalácie jednotlivých zariadení.
  • Samostatná práca podľa požiadaviek nadriadeného a podľa technického výkresu

Požiadavka zamestania

  • samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
  • vedieť pracovať podľa stavebného výkresu
  • nemecký jazyk - na úrovni dohovorenia sa na stavbe, prečítať si pracovnú zmluvu a pod.
  • vlastné náradie (ručné náradie, predlžovačka, uťahovačka, vŕtačka, flex)
  • vlastné auto výhodou

    Požadované vzdelanie:
  • stredoškolské

Výhody

  • príplatok za prácu nadčas +25%, pri mesačnej práci nad 174 hodín
  • vianočný bonus vyplatený na konci novembra
  • sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov

    Ubytovanie:
  • zabezpečujeme a plne hradíme
  • je vybavené dobre zariadené a má samostatnú kuchyňu a wifi
  • vaše ubytovanie sa bude nachádzať do 15km od miesta výkonu práce, preto požadujeme, aby ste mali k dispozícii vlastné auto.

O spoločnosti

Dlhoročný nemecký klient pôsobiaci v stavebnom priemysle v Nemecku so sídlom v Rostocku.