Maliari, inštalatéri, strechári, stolári, servisní technici, elektrikári, murári, podlahári

Do stavebného priemyslu hľadáme kvalifikovaných ľudí s praxou v rôznych odboroch:
- inštalatér
- podlahár
- elektrikár
- strechár
- murár
- servisný technik
- pomocní pracovníci na stavbu
- a podobne

Náplň práce

podľa kvalifikácie

Požiadavka zamestania

- stredoškolské vzdelanie
- prax v odbore
- nemecký jazyk veľkou výhodou
- ochota cestovať
- v prípade požiadavky klienta zabezpečiť si potrené náradie
- elektrikári platné vyhlášky

Výhody

- práca je len na TPP
- umiestňujeme po celom Nemecku, podľa potrieb klientov
- platové podmienky 11eur/btto 15 eur diety na odpracovaný deň +ubytovanie grátis zabezpečí agentúra /ubytovanie je s kuchynkou/
- hradené odvody zamestnávateľom
- možná dlhodobá spolupráca a zvýšenie platu

O spoločnosti

Pre nemeckú agentúru v Rostocku hľadáme ľudí zo stavebného priemyslu

Share on FacebookShare on LinkedInEmail this to someone

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu práce Nemecko
Ponúkaný plat dohodou
Termín nástupu dohodou
Druh pracovného pomeru TPP

Kontakt

Dana Rosmanyova
dana.rosmanyova@runtime.sk
421905880700

Dovolte nám nájsť vám novú prácu

Pošlite nám váš životopis, zaberie vám to menej ako jednu minutu.