Matrikár/ka

Chceš pracovať ako profi zamestnanec matričného úradu?
Láka ťa práca v administratíve a máš prax na matrike a matričné skúšky? Tak neváhaj a ozvi sa nám, možno hľadáme práve teba!

Náplň práce

  • zodpovedá za chod a riadenie Matričného úradu,
  • posudzuje platnosť listín vydaných v zahraničí a pre použitie do zahraničia,
  • posudzuje verejné listiny podľa medzinárodných zmlúv,
  • posudzuje písomné a e-mailové podania,
  • metodicky usmerňuje a oboznamuje pracovníčky matriky s novými elektronickými
    aplikáciami v rámci MV SR,
  • metodicky usmerňuje organizácie v oblasti rozpočtu za prenesený výkon štátnej správy na
    úseku matriky,
  • vykonáva práce vyplývajúce zo zákona o slobodnom prístupe k informáciám,
  • dôsledne využíva programové vybavenie samostatného počítačového programu

Požiadavka zamestania

Kvalifikačné predpoklady:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa právneho smeru,
  • osobitný kvalifikačný predpoklad na zabezpečenie činnosti Matričného úradu
    Jazykové znalosti:
  • anglický alebo nemecký jazyk
    Ďalšie požiadavky :
  • odborná prax min. 5 rokov,
  • riadiaca prax vítaná,
  • riadiace a organizačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita,
    komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, koncepčné myslenie,
  • bezúhonnosť,
  • znalosť a skúsenosti v oblasti práce v samospráve,
  • znalosť práce s počítačom,
  • osobné a morálne predpoklady.

    Zoznam požadovaných listín a dokladov:
  • písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania,
  • profesijný štrukturovaný životopis,
  • prehľad o doterajšej praxi so stručným popisom pracovných činností,
  • overená kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
  • súhlas so spracúvaním osobných údajov.

Výhody

  • práca na TPP
  • práca v stabilnej spoločnosti