Operátor skladu / Picker

Pre zahraničnú logistickú spoločnosť, ktorá pôsobí v automobilovom priemysle hľadáme pracovníkov do novootvorenej prevádzky v Nitre.

Ak chceš pracovať v automobilovom priemysle, ale už nechceš pracovať priamo na linke tak nás neváhaj kontaktovať !!! Možno práve pre Teba je tu nová pracovná príležitosť v perspektívnej spoločnosti , kde Ti poskytneme dlhodobé, stabilné a isté pracovné miesto.

Náplň práce

Náplň práce :
Príjem/výdaj/vychystávanie materiálu
Kontrola podľa objednávky, Práca so skenerom
Prebaľovanie, triedenie, prerátavanie
Manuálne zaskladnenie/vyskladnenie do/z regálov
Vykonávanie inventúr

Požiadavka zamestania

Požiadavky na zamestnanca :
Skúsenosti zo skladu
Základné počítačové znalosti
Ochota práce na 3 zmeny

Výhody

Dlhodobé, stabilné a isté pracovné miesto na TPP-
Zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe po splnení podmienok 725 eur brutto
Mesačný Bonus vo výške 5%-15% podľa odpracovaných mesiacov

  1. plat
    Zmluva hneď na dobu neurčitú
    Práca na dve zmeny, do budúcna možnosť nočnej zmeny
    Stravovacia karta hradená nad rámec zákona
    Zabezpečené ubytovanie.
    Zabezpečená doprava- ZDARMA v rámci NR a z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Tešedíkovo, Galanta, Partizánske, Komárno

O spoločnosti

Spoločnosť je popredným poskytovateľom služieb v oblasti dodávateľského reťazca pre globálny automobilový priemysel.