Vizuálna kontrola kvality

Pre nášho renomovaného klienta - medzinárodnú firmu - v oblasti kontroly kvality pre automobilový priemysel hľadáme flexibilných kontrolórov kvality pre pracoviská v Bratislave-Devínskej Novej Vsi a v Lozorne.
Nástup je možný priebežne podľa požiadavky klienta.

Náplň práce

Jedná sa o vizuálnu kontrolu a podľa potreby úpravu jednotlivých dielov.

Požiadavka zamestania

- vzdelanie - stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné
- prax v oblasti kontroly kvality je výhodou
- manuálna zručnosť
- časová flexibilita

Výhody

Platové podmienky:
- na živnosť je fakturácia 8-8.50 EUR/hod alebo
- na dohodu 5-5.50 EUR brutto/hod

O spoločnosti

Firma je dôležitým partnerom dodávateľov v automobilovom priemysle. Na slovenský trh sa zaradili v roku 2014 a momentálne rozširujú základňu stálych poskytovateľov služieb.

Share on FacebookShare on LinkedInEmail this to someone

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu práce Bratislava-DNV, Lozorno
Ponúkaný plat 8,00-8,50€/hod na faktúru alebo 5,00-5,50€/hod na dohodu
Termín nástupu 28.6.2018
Druh pracovného pomeru dohoda, živnosť

Kontakt

Dana Rosmányová
dana.rosmanyova@runtime.sk
421905880700

Dovolte nám nájsť vám novú prácu

Pošlite nám váš životopis, zaberie vám to menej ako jednu minutu.