Zámočník dráhových vozidiel - vlaková doprava

Pre nášho popredného klienta pôsobiaceho v oblasti dopravy hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú chuť pracovať pre jedného z najväčších hráčov v oblasti vlakovej dopravy na Slovensku.

Náplň práce

  • bežné zámočnícke práce pri údržbe dráhových vozidiel a strojných zariadení
  • oprava prevodových skríň v hnacích nápravách
  • oprava hydraulických zdvíhacích plošín, podvozkov a brzdových ťahadiel
  • oprava centrálneho uzamykania dverí a klimatizačných jednotiek
  • odborné zámočnícke práce pri údržbe a oprave osobných vozňov

Požiadavka zamestania

Vhodný uchádzači so vzdelaním:

  • stredné odborné vzdelanie - výučný list v príslušnom odbore
  • úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou

    Prax nepožadujeme, práca vhodná aj pre absolventa.

Výhody

  • stravné lístky, vzdelávanie, školenia
  • možnosť kariérneho rastu a finančného povýšenia - záleží aj od miesta výkonu práce (jednotlivej pobočky)
  • využívanie cestovania vlakom pre zamestnanca a jeho rodinu zadarmo, zvýhodnené aj cestovanie vlakom v zahraničí
  • nadštandardné príplatky pri nadčasoch, sviatkoch, víkendoch
  • nadštandardné poistenia, príplatky a zaujímavý sociálny program
  • záruky zamestnávateľa v zmysle kolektívnej zmluvy
  • rekondičné pobyty - po určitých odpracovaných rokoch - hradí z veľkej časti zamestnávateľ
  • ocenenia ministra dopravy a výstavby SR, generálneho riaditeľa

O spoločnosti

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.
Sprostredkovanie práce bez poplatkov.