Personálne služby

Tvoríme most medzi zamestancom a zamestávateľom.

Úlohou našej spoločnosti je tvoriť pomyselný most medzi zamestancom a zamestávateľom a poskytovať hodnotu, služby a rovnocenný prístup na oboch stranách. Okrem nového prístupu well being a služby Dream Kariéra cítime potrebu doplniť naše portfólio o ďalšie možnosti, ako pomôcť napredovať vo vašej kariére a preto ponúkame nasledovné služby pre jednotlivcov:

Manažérsky profil

V spolupráci s naším psychológom a odborníkom na osobný rozvoj vám vypracujeme váš manažérsky profil. Pomôže vám zorientovať sa vo vašich silných aj slabých stránkach, spoznať váš potenciál a talenty. Viete ho využiť na aktívne riadenie svojej kariéry i pre budúcich zamestnávateľov pri uchádzaní sa o pracovné miesto.

Psychologický posudok

V spolupráci s naším psychológom vám vypracujeme psychologický posudok, ktorý vám pomôže v sebapoznaní. Môže vás nasmerovať na nové rozhodnutia, a to nielen v pracovnej oblasti, a tak zlepšiť kvalitu vášho života.

Biznis koučing

Ponúkame v spolupráci s koučom, ktorý vo svojej práci kombinuje biznis koučing so somatickým koučingom. Takto sa rozvíja celá osobnosť, teda nielen myseľ, ale aj telo a prejav. Táto účinná kombinácia pomáha lepšie a hlbšie uchopiť vlastný potenciál. Maximalizuje transformáciu, ktorou človek v procese koučingu prechádza, a tak posilní celého človeka. Vedieme koučovaných, aby spoznali a dokázali rozviť svoj potenciál.

Ďalšie služby

VETERNÁ ENERGETIKA -RTS WIND
Iba u nás

Servisný Elektro-Technik pre veternú energetiku Pre nášho partnera , ktorý ma...
Viac

Dream kariéra
Iba u nás

V našej službe DREAM KARIÉRA vám novým spôsobom pomáhame hľadať vaše uplatnenie...
Viac

Pre odborné profesie

Práca v Nemecku a Švajčiarsku (zdravotné sestry, lekári a odborné profesie) Pre...
Viac

Školenia a koučing

Spolupráca s lektorom Tiborom Kocsisom, ktorý sa formovaním vlastného životného...
Viac
Máte kvalitný životopis?
Nechajte si skontrolovat váš životopis už teraz.
Poslať životopis